Forums

Please consider registering
guest

sp_LogInOut Log In sp_Registration Register

Register | Lost password?
Advanced Search

— Forum Scope —

— Match —

— Forum Options —

Minimum search word length is 3 characters - maximum search word length is 84 characters

No permission to create posts
sp_Feed Topic RSS sp_TopicIcon
Balul Martisorului 2012...do come along!
March 8, 2012
10:14 am
Member
Forum Posts: 94
sp_UserOfflineSmall Offline

Multumim. Inseamna ca daca viitoare Larisa si cu mine trebuie sa ne asezam in colturi opuse. Smile

March 5, 2012
7:07 pm
shrinkescu
Guest

Kelly Ra, singura norvegianca intre romance, you have made my day! Dar am avut si o rusoaica la Bal, tot asa de blonda, pe Larisa!!!

CoolClaudiu

March 5, 2012
7:04 pm
ella carmaciu
Guest

Dragilor, va multumim pentru poze, dar mai ales pentru prezenta la balul Martisorului care a fost super datorita contributiei voastre, a tuturor!

Ne-am simtit cu totii extraordinar! Eu am facut basici in talpi de la atatea hore. Muzica a fost excelenta, iar atmosfera din Restaurantul Casa Romaneasca a fost relaxata si vesela. Mie mi-au placut ciorba de burta si mititeii.

Multumim si asistentilor medicali pentru prezenta si ii asteptam cu idei de proiecte. Mutu si sotia, sunteti dansatori pe cinste!

SMR UK, inainte!

Ella

March 5, 2012
3:03 pm
Member
Forum Posts: 94

Foarte frumos! Am avut un moment inainte de petrecere, probabil oboseala si drumul cumulate, cand am vrut sa nu mai vin. Ma gandeam ce o sa fac eu acolo singura printre oameni care se cunosc intre ei? Ei bine, ma bucur ca am venit pentru ca nu m-am simtit nicio clipa ca un strain ci m-am simtit exact ca un prieten intre prieteni. Si vreau sa-i multumesc in special domnului Claudiu care a sarit sa ma intampine cu atata amabilitate cand am bagat capul pe usa, inca gandindu-ma daca nu ar fi bine sa fac cale intoarsa, desi nu ma mai vazuse niciodata. Smile

Asa ca multumesc pentru ospitalitate, pentru masa, pentru dans, pentru conversatia buna si, nu in ultimul rand, pentru martisor. Si, pazea, ca ma apuc sa imi cos rochia pentru Balul Craciunului! Laugh

March 5, 2012
2:05 pm
shrinkescu
Guest

Bravoooooooooooo Ioanaaaaaaaaaaa! Eu nu sunt pe facebook, dar ti-am admirat restul pozelor, acum sunt accesibile si m-a cuprins din nou veselia din timpul Balului! Cata voiosie si pofta de dans!

CoolClaudiu

March 5, 2012
1:48 pm
Member
Forum Posts: 788

acum e public......aici cred k a fost ...cheia!Cool

March 5, 2012
1:39 pm
Member

hmmm.se pare k nu vrea......Confused

March 5, 2012
1:37 pm
Member

http://www.facebook.com/video/.....#038;saved............nu pot sa cred .trebuie sa mearga..trebuie!!!Smile

March 5, 2012
12:15 pm
shrinkescu
Guest

Din pacate nu pot accesa linkul de deasupra pt pozele tale draga Ioana...oare ceilalti pot?

CoolClaudiu

March 5, 2012
11:31 am
Member

profit k e my day off si...incerc sa ma satur privind pozele........nu cred k ma satur.

https://plus.google.com/photos/118207533187770665771/albums/5716350691693645169

sper sa va incantati si voi privireaCool

March 5, 2012
12:53 am
Hastings
Member
Forum Posts: 34

Dragilor,

Va multumim pentru minunata seara petrecuta impreuna. Totul a fost la superlativ! Mancare buna, atmosfera romaneasca adevarata, bautura pe alese, toate astea ne-au facut sa ne simtim minunat!

In ciuda faptului ca cei din "gasca" de la Hastings am ajuns pe la casele noastre dupa ora 08:30 respectiv 09:30(am "spart" gasca in Brighton din cauza unei urgente fiziologice), va spunem cu mana pe inima, ca ne-am distrat excelent si speram ca pe viitor sa ne intalnim din nou.

Multumim inca o data pentru tot!

March 4, 2012
10:57 pm
Member

Super-petrecere.super..totul la superlativ.Felicitari organizatorilor si ,multumesc din suflet pentru aceasta seara.Multumesc din suflet ca am avut ocazia sa va cunosc si sa impart cu voi toti o asemenea bucurie...bucuria primaverii si a martisorului primit cu mare drag de la mama lui Edmond.

Alex(Lita),eu am cateva zeci bune de poze...Cum sa fac sa le pot posta aici!!!!???

March 4, 2012
8:03 pm
shrinkescu
Guest

Merci mult Alex (Lita), excelente pozele! Si intr-adevar merita sa-i multumim mamei lui Edmond pt initiativa super cu martisoarele!

CoolClaudiu

March 4, 2012
7:13 pm
Moderator
Forum Posts: 120

Eu m-am simtit bine. Pe alocuri probabil prea bineLaugh. Dar utiandu-ma la poze, e clar ca nu am fost singurul. Am incercat sa incarc cateva aici, dar erau prea mari asa ca pun un link catre Google+

https://plus.google.com/photos/118025728552163076337/albums/5716116057715533377

Alex Lita 

March 4, 2012
3:49 pm
VIP Member
Forum Posts: 402

Felicitari Edmond si Claudiu, a fost super frumos. Mii de multumiri si mamei lui Edmond care ne-a oferit martisoare.

Atmosfera a fost minunata, cred ca toata lumea s-a simtit bine. 

Ne vedem in mai,

G

March 4, 2012
11:30 am
shrinkescu
Guest

Mie mi-a placut foarte tare petrecerea de la Casa Romaneasca de aseara, un adevarat Bal al Martisorului, cred ca am fost peste 90 de petrecareti, ringul de dans a fost "packed" aproape in permanenta, muzica a fost de buna calitate si micii, ca intotdeauna, deliciosi. Vinul dulce si bun, voie buna din belsug, iar acasa am ajuns abia pe la 2 dimineata! Ne-a bucurat mult sa vedem prezent un contingent puternic de asistenti/asistente medicale, alaturi de medici si psihologi, le multumesc in mod deosebit celor care au venit de la sute de mile departare. Acum sa ne concentram pe urmatoarea intalnire, Intalnirea Anuala SMRUK, care cu mare probabilitate va avea loc in luna mai la number 1, Belgrave Square, langa vestitul Hyde Park, London, ca de obicei.

CoolClaudiu

March 1, 2012
9:35 am
Member

Image Enlargerpentru toti cei ce iubesc primavara ,pentru toti ce sunt cuprinsi de magia Martisorului........Smile

February 29, 2012
12:43 pm
shrinkescu
Guest

Mai sunt locuri draga Mutu...pana la 100! Apoi incingem hora afara, ca e vreme buna, hahaha...Astept lista!!!

CoolClaudiu

February 29, 2012
12:08 pm
Member

super treaba,Mutu......Wink

February 29, 2012
12:53 am
Hastings
Member
Forum Posts: 34

Suntem deja 80 inscrisi pt sambata!!! Ora inchiderii!!!

CoolClaudiu

Ce sa inteleg? Ca nu mai sunt locuri?
Noi suntem 9(noua) deja din zona de SE. Mai astept inca un telefon(schimburi de ture, baby-sitter etc)
Imi pare rau ca nu am trimis emailul de confirmare mai devreme, dar am asteptat ca unul dintre medici sa se intoarca de la ski.
Suntem trei nurse cu soatele si doi medici din care unul single. A zecea persoana medic sau nurse, depinde care dintre ei poate sa scape de acasa(familie).
Farmacistii si stomatologii nu au putut suna sick. Pierderea lor...

No permission to create posts
Forum Timezone: Europe/London

Most Users Ever Online: 98

Currently Online:
1 Guest(s)

Currently Browsing this Page:
1 Guest(s)

Top Posters:

ioana: 788

Larisa: 725

Fanu: 717

Alin: 402